Наша компанія вважає, що кожен бажаючий повинен мати можливість спробувати, що таке  політ перед покупкою літака. Спеціально для цього була розроблена і впроваджена програма під назвою «Політ на СТ». Що вона пропонує?

Ви - людина, яка горить бажанням піднятися в повітря на літаку? Ми надаємо вам таку можливість за доступною ціною, без будь-яких зобов'язань і на ультрасучасному  літаку СТ від «Флайт Дизайн». Програма «Політ на СТ» передбачає, що уся плата за тестовий політ буде вам повернена за умови, що ви вирішите одержати ліцензію пілота у «Флайт Дизайн» Pilot Center або якщо ви купите наш літак. Частина програми «Політ на СТ» становить короткий інструктаж з інструктором і 30 хвилин польоту, в якому ви зможете оцінити всі особливості польоту на наших літаках.

Будь-ласка зареєструйтеся нижче і ми надамо вам консультацію  щодо найближчого центру підготовки пілотів «Флайт Дизайн».

Запис на програму "Політ на СТ"
* Прізвище
* Ім'я
* email
Телефон
* Адреса
Ваші ремарки
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


© Flight Design Ukraine