Новини

30.07.2014
Телеграма з Oshkosh Airventure 2014
 На цьому тижні Flight Design активно бере участь у щорічному заході Oshkosh AirVenture, США. Виставка ...


 

Flight Desgin переїжджає в Kamenz

15.02.2014 15:03

 Лiдер з виробництва легких спортивних літаків компанія Flight Design GmbH  розширила свою діяльність і переїжджає в Kamenz.


   Ми зараз займаємо великий зручний ангар та злітний майданчик який використовємо для додаткового тестування літаків перед відправкою власникам. Аеродром розташований на території колишньої військової бази , в 100 милях ( 160 км ) на південь від Берліна з 3000 футів ( 1.000 м) прокладеної злітно -посадкової смуги ", зазначив  член правління Flight Design GmbH і директор компанії , Крістіан Венгер. " Ми в змозі використовувати великий ангар для утримування літаків після закінчення їх  виробництва та завершення льотних тестів. Після того як інженери компанії затверджують їх відповідність стандартам,  літаки готують до відправки до дилерів в інших країнах або готують для того аби європейськідилери та клієнтами мали змогу забрати літак безпосередньо з Каменца" . Ангари досконало оснащені необхідним обладнянням для установки авіоніки та двигуна , для проведення ремонту і фарбування , плюс ми маємо змогу проводити остаточну збірку літака після отримання  компонентів з інших підрозділів компанії за межами Німеччини. Відділ компанії у Каменці візьме на себе всі обов'язки колишньої штабквартири у  Штутгарті в цілях подальшої раціоналізації операцій , оптимізації витрат і спрощення циклу у виробництва і відправки літаків CTLS.
   Усередині головної будівлі іменованого "Ангар 1 " компанія має спеціальні службові приміщення для EASA Part 21J з організації проектування (включаючи інженерно- льотні випробування ) і EASA Part 21G з організації виробництва (у тому числі з якості управління персоналом і управління виробництвом) , для яких офіційне затвердження очікується найближчим часом. На верхньому поверсі на північно-східній стороні офіси займають фінансовий і адміністративний відділи , в тому числі є конференц- зал та офіси директорів.
   "Ми найняли додатковий персонал наприкінці 2013 року, а це зокрема нові механіки та технічний персонал " , Додав Венгер. Чим зручніше можливості для роботи і чим більше додаткових робочих  рук, тим швидше компанія здатна пристосовується до постійно зростаючого підвищення попиту на літаки компанії.
© Flight Design Ukraine