Новини

30.07.2014
Телеграма з Oshkosh Airventure 2014
 На цьому тижні Flight Design активно бере участь у щорічному заході Oshkosh AirVenture, США. Виставка ...


 

Flight Design обирає GARMIN ® для нового «C4»

20.05.2013 14:51

         Нещодавно на виставці  AirVenture 2013,  що проходила з 29 червня по 4 серпня у м. Ошкош, США, компанія Flight Design офіційно оголосила про свій вибір авіоніки для нового чотиримісного літака C4. Вибір був відданий обладнянню компанії Garmin.

«Інноваційна система пілотажного обладнання виробництва Garmin значно покращить тактико-технічні характеристики та безпечність нового C4», - заявив Маттіас Бетч, генеральний директор Flight Design GmbH. «З авіонікою Garmin мы маємо можливість запропонувати нашим клієнтам потужний набір функцій, зокрема, таких як систему інформування про кут атаки (АоА), дані про положения та курс літака (ADHRS), сучасний модуль керування автопілотом та багато інших за досить конкурентноздатною ціною, що робить «C4» винятковим у своєму класі.»

«Ми пишаємось тим, що саме нас вибрали в якості основного постачальника авіоніки для нового покоління літаків Flight Design», - сказав Карл Вольф, віце-президент компанії Garmin, директор з продажів і маркетингу. «Ми з нетерпінням чекаємо перших поставок пілотажного обладнання до цього класу літаків, що зокрема матиме такі інноваційні функції, як технологія синтетичного бачення (Synthetic Vision Technology ™) та інтегрований автопілот, який буде здатен лише в один дотик повернути літак у прямый горизонтальний політ».

Чотиримісний композитний літак «C4» є логічним продовженням популярної серії CT. Серед його головних особливостей можна відзначити те, що він матиме новий інжекторний двигун Continental IO-360AF розрахований на роботу на альтернативними видами палива, надсучасна авіоніка та інтегрована повногабаритна рятувальна система літака. Компанія Flight Design завжди розробляла свої літаки із розрахунку на максимальну корисну вагу та дальность польотів, тому насьогодні попередньо відомо, що C4 матиме велику дальність польоту без зупинки  - 2200км доступну вагу для корисного вантажу-  600 кг.

Компанія Garmin є провідним у світі постачальником рішень авіаційного призначення не тільки для виробників літаків та обладнання (OEM), а також для військових і державних замовників. Портфель продуктів, які виробляє Garmin включає в себе пристрої навігації, зв'язку, управління польотом, системи запобігання нещасним випадкам, спостереження та інші продукти та послуги, які відомі за новаторство, надійність і помірну ціну.

© Flight Design Ukraine