Новини

30.07.2014
Телеграма з Oshkosh Airventure 2014
 На цьому тижні Flight Design активно бере участь у щорічному заході Oshkosh AirVenture, США. Виставка ...


 

Успіх Flight Design на Air Venture 2013!

28.08.2013 14:55

            З 29 липня по 4 серпня у м. Ошкош, штат Вісконсін, США відбулась щорічна велика авіавиставка «EAA AirVenture 2013», на якій, як і очікувалось, компаня Flight Design привернула до себе значну увагу відвідувачів та преси завдяки своїм презентаціям.

Експозиція Flight Design була розташована зовсім поряд із головним входом в павільйон, на якій за підтримки наших американських дилерів «Stanton Sport Aviation», «Airtime Aviation» та «Lockwood Aviation» були представлені нові літаки CTLSi із інжекторним двигуном 912iS та літак-амфібія CTLS, а один з літаків СTLS навіть був виставлений на продаж. Також як і минулого року на виставці були присутні обидва макети пілотного проекту «С4»: повномасштабний макет С4 і оновлений макет інтер'єру. Не дивлячись на те, що проект «С4» ще знаходиться на стадії  розробки, він все більше набуває популярності, про що свідчить велика кількість попередніх продажів С4! Перші випробування прототипу С4 уже заплановані на початок 2014 року.

В середині павільону Flight Design можна було побачити нові двигуни Continental IO-360 AF та Rotax  912iS, а також стенди наших партнерів.

Потрібно відзначити те, що Flight Design провела найчисельнішу на виставці прес-конференцію, яку відвідали близько 50 журналістів! Президент компанії Матіас Бетч, технічний директор Олівер Ренхардт та директор із забезпечення Крістіан Венгер розповіли журналістам про подальші плани нашої компанії. Присутні мали змогу почути про оптимізацію виробництва CTLS та організаційні зміни для прискорення поставок літаків, про вибір авіоніки Garmin для проекту «С4», дізналися про спільный великий дослідницький проект уряду та університетів Німеччини із розробки нових стандартів безпеки для «С4», про китайські інвестиції в проект «С4», про те, що Flight Design США планує переїхати до більшого аеропорту, де здійснюватиме фінальну збірку літаків та інше.

«У цьому році у Вісконсині видалась чудова погода, яка неабияк посприяла вдалому проведенню заходу!,» - захоплено розповів президент Flight Design GmbH, Матіас Бетч. «Протягом усього експозиційного тижня команда Flight Design мала змогу зустрітися не лише із численими відвідувачами виставки і потенційними клієнтами, але й провела успішні переговори із дистриб'юторами та партнерами нашої компанії. Доречі до складу команади Flight Design, що була присутня на виставці, увійшли не лише курівництво та персонал компанії, але й наші дилери з США, Австралії та Франції

У цілому Air Venture 2013 був дуже успішним для Flight Design! Подія яскраво продемонструвала, що наша компанія має великий потенціал для подальшого зростання, так само як і світовий ринок легкої спортивної авіації загалом! 

© Flight Design Ukraine